Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@kaanyildizplastik.com.tr 0(236) 214 00 06

Hakkımızda

Hızla globalleşen dünyada varlığını korumaya kararlı olan şirketimiz, ana-sanayilerine ve kendi ihtiyaçlarına göre en doğru adımları atmaya hazır durumdadır. Şirketimiz bu bağlamda, tüm ana-sanayilerinin ar-ge birimi olarak çalışmayı kendine ilke edinmiştir. Böylelikle gereken aksiyonları, zamanında ve doğru şekilde alabilmektedir. Vizyonumuz gereği, gelişen teknolojiye paralel biçimde fikir üreterek, müşterilerimizin gelecekteki ihtiyaçlarını bugünden görmekte ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni çözümler geliştirmekteyiz.

Kaan Yıldız Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2005 yılında serigrafi ve montaj bölümleri ile faaliyete başlamış, beyaz eşya sektöründe artan talebi karşılamak üzere Şubat 2012 yılında Muradiye Sanayi Bölgesinde 4000 m² kapalı olmak üzere toplam 8000 m² alanı ile ikinci işletmesini kurarak sektörde önde gelen işletmeler arasında yerini almıştır.

Müşteri odaklı çalışarak sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde, daima daha kaliteli ürün ve hizmeti vermeyi hedef edinen işletmemiz çağdaş yönetim anlayışı ile plastik sektöründe yerini almıştır.

İşletmemiz; değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, hedeflenen seviyelere ulaşmak amacı ile teknoloji ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanmakta, müşterilerilerine en uygun fiyat ve kalitedeki ürünü sunmaktadır.

İşletmemiz; toplam kalite felsefesini benimsemiş, bir seferde ve doğru ürün üretip müşterisine sevk etmeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirimi kayıt altına alınmakta, iyileştirme fırsat olarak değerlendirilmektedir.

İşletmemiz; takım çalışmasının önemine inanmış, konularında deneyimli teknisyenleri ve eğitimli personeli ile verimlilik ve toplam kalite anlayışı çerçevesinde, çalışanlarını en önemli kaynağı olarak benimsemiştir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimiz , sektöründe köklü ve tanınmış firmalardandır.Ana gayemiz, üretimde teknolojiyi takip ederek, ürünlerimizin KALİTE GÜVENCESİ’ nin temini için ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ şartlarına uyma ve devamlılığının sağlanmasıdır.Modern ve teknolojik çözümler ile kaliteli ve ekonomik ürünler sunarak “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ” gerçekleştirmek ve arttırmak.Personelimizi eğitimler ile geliştirip, yaratıcı düşüncelerini teşvik ederek, “TAKIM ÇALIŞMASI” ile sorunları paylaşıp çözmek.Zaman ve kaynak israfını önlemek için “VERİMLİLİK VE TASARRUF” ilkelerini prensip edinmek.

 

Kaan Yıldız Plastik ISO Belgesi 

 

 

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Kaan Yıldız Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. yönetimi, ürünlerimizin tasarımından müşteriye teslimine kadar olan tüm aşamalardaki çevre ile etkileşimlerini gözden geçirmiş, çevreye olan olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için yapılacak çalışmalara çerçeve olması amacıyla bu politikayı belirlemiştir.

Bu doğrultuda hazırlanan Çevre Politikamızın temel ilkeleri şunlardır;

Yasalara Uyum

Çalışanların Katılımı

Doğal Kaynakların Etkin Kullanımı

Çevre Kirliliğinin Azaltılması

Sürekli Gelişme

Kuruluşumuz, bu ilkeler ışığında gerçekleştireceği faaliyetlerle, yarınlara bırakılacak dünya için üzerine düşen görevi yapacaktır.

 

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

KAAN YILDIZ PLASTİK LTD. ŞTİ. Olarak benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insan ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır.

Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamını temin etmek için tüm çalışanlarımız kendi yetki ve sorumlulukları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür. En önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi iş kolumuzun olası risklerine karşı korumaktır. Biz, tüm iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebileceğine inanıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği önceliklerinin diğer operasyon önceliklerimize üstünlüğünü kabul ediyor, yasal mevzuatlara uygun çalışmalar yapmaya özen göstereceğiz.

Hedefimiz; tesisimizdeki tüm çalışanlarımız için sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığıdır. Bu hedef için;

a-) Çalışma ortamında ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerinin analiz edilerek minimize edilmesi,

b-) İş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi,

c-) Faaliyetlerimizin Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yönetilmesi,

d-) Şirketimizin sektöründe iş sağlığı ve güvenliği açısından örnek bir kuruluş olması için,

Gelişen ve değişen üretim ortamlarına ayak uydurarak iş sağlığı ve güvenliği politikasını sürekli güncel ve dinamik tutmak için  tüm gücümüzle çalışacağız.